
Блок живлення розеткового типу MPN-AD 12 W 12 V 1 А
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 183
+380 (93) 968-16-05
3806340262
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Країна виробник | Китай |
| Потужність: | 12 Вт |
| Вихідний струм: | 1 А |
| Типи захисту: | захист від короткого замикання, захист від перевантаження |
| Діаметр штекера | 5,5 / 2,1 мм |
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Розміри корпусу: | 75 х 28 х 78 мм |
| Тип блока живлення: | імпульсний |
| Робоча напруга: | 220 В |
Блок живлення MPN-AD 12 V 1 А має потужність 12 Ватів. Вихідний ток у цього блока живлення 1 Ампер а постійна напруга на виході — 12 вольт. Блок живлення має вбудований захист від перевантаження мережі, стрибків напруги, короткого замикання та підвищеного перегрівання, що дає змогу без проблем безпечно експлуатувати його в українській електричній мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 |
- Ціна: 125 ₴

